Tu esi šeit:
Sākums > PARTY > Zīmola VAIDE ikgadējie pavasara svētki

Zīmola VAIDE ikgadējie pavasara svētki

VAIDE jaunā kolekcija officiel.lv

Par spīti laika apstākļiem, zīmola VAIDE veikalā Kr. Barona ielā 37 notika ikgadējie pavasara svētki, iepriecinot apmeklētājus ar plašu un aizraujošu programmu visa vakara garumā. Par juteklisku un sievišķīgu noskaņu pasākuma laikā rūpējās šarmantā dziedātāja un Diāna Pīrāgs, un ikviens varēja baudīt pavasarīgas uzkodas un atspirdzinošus dzērienus, saņemt stila konsultāciju un piedalīties vērtīgu balvu izlozē un citiem patīkamiem pārsteigumiem. Savukārt svētku galvenais notikums bija VAIDE ekskluzīvās apģērbu līnijas Monic Italy jaunās kolekcijas modes skate ar plus size modeļu dalību.

VAIDE jaunā kolekcija officiel.lv

Skates modeļu sastāva vidū dalību ņēma arī zināmā dziesmu izpildītāja Liera Štein, nupat pārstāvēja Latviju muzikālā konkursa “Jaunais vilnis” atlasē, un žurnāliste Irina Perepelica. Savukāt kolekcijas lielizmēra modeļus demonstrēja Latvijā zināmākās plus size modeles Tatjana Mackeviča un Katerina Strogonova.

Pasākuma laikā apmeklētājiem bija iespēja sastapt arī VAIDE zīmola kolekciju dizaineri modes mākslinieci Sonitu Pāvuliņu, izmantot īpašas atlaides pirkumiem, kā arī baudīt brīnišķīgu noskaņu saksofonista Ivara Bajaruna un DJ CIMO pavadījumā. Līdzīgi kā citus gadus, pavasara svētku viesi tika iepriecināti ar vērtīgām dāvanām, kuras šoreiz bija sarūpējis kosmetoloģijas centrs “CLASSIQUE” un juvelierizstrādājumu zīmols “STEIN jewellery”. Vakara gaitā pircēji piedalījās loterijā, kurā varēja laimēt dāvanu karti jaunās kolekcijas apģērbu iegādei.

Jau piekto gadu uzņēmums “Vaide” strādā pie ekskluzīvās Monic Italy kolekcijas, kas tiek radīta sadarbībā ar Itālijas modes dizaineriem un Latvijas tērpu dizaineri Sonitu Pāvuliņu. Kolekcijas ataino jutekliskumu, sievišķību un piešķir svētku noskaņu. Monic Italy valkātāja augsti vērtē oriģinalitāti un vienmēr izskatās nevainojami, tāpēc viņa tērpa fasonam un kvalitātei pievērš īpašu nozīmīgumu. Šī kolekcija radīta aktīvai sievietei, kas dienas laikā pagūst izdzīvot dažādas dzīves situācijas, spējot būt gan eleganta un praktiska, gan relaksēta un sievišķīga.

Foto: Katerina Korss

Komentēt

Top