Tu esi šeit:
Sākums > MODE > LATVIJAS DIZAINERI > ZĪMOLA ZASHÄ AKSESUĀRU KOLEKCIJA RARA AVIS*

ZĪMOLA ZASHÄ AKSESUĀRU KOLEKCIJA RARA AVIS*

officiel.lv

Bold Concept Store tika prezentēts Aleksandras Getikovas radītais zīmols Zashä, kurš piedāvā jau savu otro aksesuāru kolekciju – Rara Avis*. Kolekcijas iedvesmotājs ir neparasts putns – simbolisks tēls, kas sevī ietver pirmatnējo skaistumu – spēju būt unikālam, drosmīgam un patiesam pret sevi.

Kolekcija sevī ietver cepures, pieliekamas apkakles un gurnu jostas, ņieburus. Vairums aksesuāru valkājami uz abām pusēm, lai valkātājas pēc noskaņojuma var izvēlēties. Kolekcijas galvenās tēmas audums ir speciāli veidots un pasūtīts Como, Itālijā, kas ir īpaši populāra vieta augstākās kvalitātes auduma ražošanā.

Par Rara Avis* kolekcijas seju un vēstnesi kļuvusi Latvijas populārākā Youtubere un balerīna Evelīna Pārkera un modele Alisa Ševčenko (Freya Models).

Zīmolu Zashä radījusi modes aksesuāru dizanere Aleksandra Getikova. Aleksandra dzīvojusi un strādājusi nozīmīgākajās modes un kultūras mekās, gūstot piredzi pie tādiem nozīmīgiem zīmoliem kā Marni, Valentino, Burberry, Giada un Tak.Ori. Zīmola Zasha sauklis = Feminine. Fashionable. Free. (Sievišķība. Stils. Brīvība.)

www.zasha.eu
Instagram: @zasha.accessories

Foto: Krists Luhaers

Komentēt

Top